VRK Osijek, Josipa Reichla Kira 65a, 31000 Osijek, ž.r.:2500009-1102146482, m.br.:1901788, OIB: 43806079454, e-mail: vrk-osijek@net.hr

XIII.MEĐUNARODNI BOŽIĆNI RUKOMETNI TURNIR Osijek 03.12. - 06.12.2015.

VETERANI - GRUPA „A“

VRK OSIJEK - OLD HANDSI 7 : 5

VRK OSIJEK – PRIJEDOR 13 : 6

PRIJEDOR - OLD HANDSI 6 : 11

 

 

 

VETERANI - GRUPA „B“

OPUZEN - ŠKOFJA LOKA 5 : 9

OPUZEN – NOVI SAD 021 7 : 9

ŠKOFJA LOKA- NOVI SAD 021 5 : 3

 

 

 

POREDAK - GRUPA „A“

A I. VRK OSIJEK

A II. PRIJEDOR

A III. OLD HANDSI

POREDAK - GRUPA „B“

B I. ŠKOFJA LOKA

B II. NOVI SAD 021

B III. OPUZEN

 

POLUFINALE

A I VRK OSIJEK - C I BORAC 8 : 5

OD V. - VIII. MJESTA

A II PRIJEDOR- C II PERSPEKT 10 : 7

OD IX. - XII. MJESTA

A III OLD HANDSI - C III SENJ 8 : 5

ZA I. MJESTO (M)     

ZA III. MJESTO (M)

ZA V. MJESTO (M)   

ZA VII. MJESTO (M)

ZA IX. MJESTO (M) 

ZA XI. MJESTO (M)

 

POLUFINALE

B I ŠKOFJA LOKA - D I ZL. GODINE

OD V. - VIII. MJESTA

B II NOVI SAD - D II HR POOL 9 : 8

OD IX. - XII. MJESTA

B III OPUZEN- D III BOKA 5 : 0

VRK OSIJEK - ŠKOFJA LOKA 4 : 7

(RK BORAC - ZLATNE GODINE 9 : 5

(PRIJEDOR - NOVI SAD 6 : 7

PERSPEKTIVA - HR POOL 6 : 7

(OLD HANDSI - OPUZEN 3 : 8

(RK SENJ - BOKA 5 : 0

VETERANI - GRUPA „C“

BORAC - SENJ 10 : 9

PERSPEKTIVA – SENJ 9 : 6

BORAC - PERSPEKTIVA 10 : 3

 

 

 

VETERANI - GRUPA „D“

PREDDVOR - RK BOKA 6 : 8

ZLATNE GODINE - HR POOL 8 : 7

PREDDVOR - HR POOL 5 : 7

ZLATNE GODINE - RK BOKA 10 : 8

PREDDVOR - ZLATNE GODINE 4 : 8

HR POOL - BOKA 4 : 2

POREDAK - GRUPA „C“

C I. BORAC

C II. PERSPEKTIVA

C III. SENJ

POREDAK - GRUPA „D“

D I. ZLATNE GODINE

D II. HR POOL

D III. BOKA

D IV. PREDDVOR

POREDAK

I .ZLATNE GODINE

II. VRK OSIJRK

III. RK BORAC

IV. ZLATNE GODINE

V. NOVI SAD 021

VI. PRIJEDOR    

VII. HR POOL 

VIII. PERSPEKTIVA   

IX . OPUZEN

X. OLD HANDSI 

XI. RK SENJ

XII. BOKA

XIII. PREDDVOR

 

 

NAJBOLJI IGRAČ TURNIRA:

DARKO MILINOVIĆ ( Škofja Loka)

NAJBOLJI STRIJELAC TURNIRA:

ALMIR KAHRIMAN (Rk Borac)

NAJBOLJI VRATAR TURNIRA :

JANEZ ROGELJ ( Perspektiva)

 

VETERANKE - GRUPA „A“

A1  AKCIJA- A4  RK CERNA 9 : 5

A2  ŠABAC  -  A4  RK CERNA 10 : 4

A2  ŠABAC  - A3   RK OLIMPIJA 10 : 10

A1  AKCIJA - A3  RK OLIMPIJA 6 : 8

A3  OLIMPIJA - A4  RK CERNA 12 : 3

A1  AKCIJA - A2  ŠABAC 10 : 8

POREDAK - GRUPA „A“

A I. OLIMPIJA

A II. AKCIJA

A III. ŠABAC

A IV. CERNA

GRUPA I - III

A I OLIMPIJA - B I ŽVRK OSIJEK 2 : 4

A I OLIMPIJA - C I RK IZOLA 9 : 7

B I ŽVRK OSIJEK- C I IZOLA 7 : 9

POREDAK

I . RK IZOLA

II. ŽVRK OSIJEK

III. OLIMPIJA

IV. AKCIJA

V. ZAMET

VI. IVANIĆ    

VII. OLD PUNCE  

VIII. ŠABAC    

IX . ŽABICE

X. CERNA    

XI. SPALATIN

 

VETERANKE - GRUPA „B“

B1  ŽVRK OSIJEK - B3  SPALATIN 12 : 6

B3 SPALATIN - B4  RK ZAMET 5 : 5

B1 ŽVRK OSIJEK - B2  OLD PUNCE 6 : 5

B2  OLD PUNCE - B4   RK ZAMET 1 : 2

B1 ŽVRK OSIJEK - B4  RK ZAMET 5 : 4

B2  OLD PUNCE - B3   SPALATIN 5 : 4

POREDAK - GRUPA „B“

B I. ŽVRK OSIJEK

B II. RK ZAMET

B III. OLD PUNCE

B IV. SPALATIN

GRUPA IV - VI

A II AKCIJA - B II ZAMET 6 : 4

A II AKCIJA- C II IVANIĆ 7 : 6

B II ZAMET - C II IVANIĆ 8 : 6

 

 

 

NAJBOLJI IGRAČ TURNIRA:

MIHAELA LUKŠIĆ (Zamet)

 

NAJBOLJI STRIJELAC TURNIRA:

MIRJANA DRAŽETIĆ (Old Punce)

 

NAJBOLJI VRATAR TURNIRA :

MARTINA BUBOLA (Izola)

 

VETERANKE - GRUPA „C“

C1 RK IVANIĆ - C2  ŽABICE 10 : 8

C2  ŽABICE -  C3 RK IZOLA 7 : 9

C1 RK IVANIĆ - C3  RK IZOLA 3 : 7

 

 

 

POREDAK - GRUPA „C“

C I. RK IZOLA

C II. VRK IVANIĆ

C III. ŽABICE

 

GRUPA VII - IX

A III ŠABAC - B III OLD PUNCE 5 : 6

A III ŠABAC - C III ŽABICE 10 : 5

B III OLD PUNCE- C III ŽABICE 7 : 4

GRUPA X - XI

A IV CERNA - B IV SPALATIN 9 : 8

VRK Osijek, Josipa Reichla Kira 65a, 31000 Osijek, ž.r.:2500009-1102146482 - Hypo banka, m.br.:1901788, OIB: 43806079454, tel.-Fax.: 031 504 686, e-mail: vrk-osijek@net.hr

s